Music

Obserwatorzy

sobota, 16 listopada 2013

....Niewyraźny za mgłom.....

Słyszysz ten cichy głos
wołający co noc 
tą maleńką prośbę 
o pomocna dłoń
Niewyraźny za mgłom
dziecięcy śmiech
nie słyszysz i nie widzisz
mijającego cię tłumu
zwykłych jak Ty
zamkniętych i błądzących 
 w kolorach łez -szarych jak deszcz
spadających co noc 
w okruchach snu
Zamknij oczy i śnij
by wraz z nastającym porankiem 
ujrzeć przychodzącą nadzieje..
4 komentarze:

 1. śliczne naprawdę
  śliczne! buziaki ;)
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń